Кулон виготовлений зі штучного каменю (авантюрин).
АВАНТЮРИН (камінь романтичних надій) - зберігає радісне і щасливе Сонячне почуття і настрій, дає бадьорість духу та ясність розуму, сприяє спалахів любові, у літніх людях на короткий термін розпалює вогонь молодості; будить фантазію, сприяє містичним одкровенням, іноді штовхає на несподівані, але підсвідомо обдумані вчинки; лікує нервові розлади, покращує колір шкіри, тонізує, лікує алергічні захворювання, зміцнює волосся, видаляє бородавки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Камені вставки | Авантюрин |
| Вид виробу | Кулон |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 8 мм |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 42 мм |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |
| Матеріал ланцюжка | додатково, за бажанням покупця, можуть поставлятися шнур або ланцюжок різної довжини. Обговорюється з продавцем. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

