Кулон виготовлений зі штучного каменю (котяче око).
КОШАЧИЙ ГЛАЗ — типовий самоцвіт; найпотужніший — «оберег», захищає господаря від «соку», зловживання алкоголем, не дає пробратися до нього хвороби, ворога, зброї, сімейноїраді, дикого та зла тварині; знімає втому та дратівливість, зберігає любов. Це талісмани шанувальників азартних ігор, він підвищує інтуїцію і врівноваженість; лікує безсоння, параліч, гіпертонію, хвороби крові, серця, кісток і суглобів. Його радять носити людям, які страждають на неврози.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Камені вставки | Котяче око |
| Вид виробу | Кулон |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ланцюжка | додатково, за бажанням покупця, можуть поставлятися шнур або ланцюжок різної довжини. Обговорюється з продавцем. |
| Колір і відтінок | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

