Кулон розміром 25х10 мм виготовлений зі штучного каменю (лунний камінь).
ЛУННИЙ КАМІН (каменя єдності закоханих) — створює між істинно близькими людьми сильний зв'язок, символізує здоров'я і довголіття, багатство та надію, підсилює емоційність свого господаря, любов до свого домашнього вогнища й одночасно тягу до зміні місць; надає мрійливість, м'якість і ніжність, стимулює приємні спогади, пом'якшує занадто вимогливих і примхливих, надає врівноваженості в словах та обережності в діях; повідомляє дар бачення майбутнього, допомагає вміло обходити розставлені життєві пастки та неприємності; зміцнює пам'ять, нервову, імунну системи, пом'якшує характер, лікує апатію, високу температуру, запалення й інфекції, печінку, нирки.
| Основні | |
|---|---|
| Камені вставки | Місячний камінь |
| Вид виробу | Кулон |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 мм |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика малюнка/форми | крапля об'ємна |
| Колір і відтінок | Білий |
| Матеріал ланцюжка | додатково, за бажанням покупця, можуть поставлятися шнур або ланцюжок різної довжини. Обговорюється з продавцем. |
- Ціна: 45 ₴

