ТИГРОВИЙ ГЛАЗ (камен удачі) — чудовий талісман універсального значення, найсильніший «оберег», має магічною властивістю зберігати власника від покушіння ворогів і диких звірів, рятує від мук необґрунтований Застереження, допомагає в господарській діяльності (особливо жінкам), оберігає від конкурентів, посилює здібності до зосередженості, зміцнює Здорові думки, стимулює педагогічні здібності; відвертає увагу від дрібних справ, спрямовуючи енергію власницьтой на справи істотні, допомагає знайти місце в житті, знімає втому та дратівливість. Знижує кров'яний тиск, сприяє злеченню псоріазу та запалень суглобів, серцевого слабкості та безсоння, ревматизму сприятливо впливає у разі низки жіночих захворювань і хронічних депрессяйва збільшує сексуальну потенцію.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Вид виробу | Намисто |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |
- Ціна: 150 ₴



