АМЕТИСТ (камінь мудрості та реалістичності) — символізує відданість і правдівсть, надію та вірність, у диявольській символіці — скромність і скромність, ідею чистоти й строгою жизни. Захищає від алкоголю, зміцнює стійкість протів Moveli, і, зокрема, проти залежності, оберекає від надмірної пристрасті; приносить удачу й щастя, особливо самовідданим і самовідданим людям. Надає врівноваженості, бадьорості й обдуманої храбизріст, сприяє: філософській споглядальності та медієти, приносить визнання у світі мистецтв, стимуліруйнує натхнення; зміцнює соціальний стан, розвиває світогляд. Гарантує сталість, зазахищає від злого року, негативного ока та магії, ностальгії і хвороб, пом'якшує гордість; навіює солодкі мрії й хороші сни, вберігає власника від ураганів та інших стихійних лих дає дар прогнозувати погоду. Укрепілює зір, мозок і шлунок, лікує головні болі, безсоння, виганяє безпліддя талі думки, оберігає від отруєння, цей засіб від зморщок і веснянок. Фокусує сприятливий действіє космічне випромінювання на людину.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Вид виробу | Намисто |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Бузковий |
- Ціна: 389 ₴



