Під час купівлі товару гуртом не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт. будь-яких прикрас із натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії (+-30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
ШУНГІТ Завдяки своєму чорному кольору є непоганим засобом у разі простудних захворювань, пов'язаних із переохолодженням. Однак треба пам'ятати, що тривалий вплив цього каменю на організм може призвести до зниження артеріального тиску. Цей мінерал має унікальні цілющі властивості — повертає здоров'я і силу, молодість шкіри та красу. Використовують шунгіт як оберіг, дія яких спрямована на захист від темних сил. Своїм господареві такий стан приносить спокій. Вироби та прикраси виготовлені з цього мінералу, здатні захистити людину від негативної енергії телевізорів і комп'ютерних моніторів
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Шунгіт |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Вид виробу | Намисто |
| Товщина | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 14 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |
- Ціна: 195 ₴



