СЕРДОЛІК (камінь серцевості та любові) — витвори любовної та надзвичайно щасливий і оздоровчий самоцвіт, що оздоровлює, запобігає сімейним зірі талісманом цвіта вогню, крові та самого життя, істини ввіру, викликає до своєму господареві симпатію осіб протилежної статі, сприяє виникненню любові та щастя в ній і в Чоловіка. Захищає від смерті, і хвороб, дарує щастя і спокій, покращує настрій і життєвий тонус, надає заспокійливий і засмичувальний действі, оберігає від фінансового руйнування, спори та спорів, козячих ворогів і небезпек бути роздавленим під Кругами будинку у разіопадок, сприяє легкому роздільній здатності від тягарця, рятує від меланхолії та найсильніших кровотеч, приносить багатство та славу, забезпечує куточок спокою в загробний світ і солодке перебування в ньому. Надає безстраші та хоробрість, красномовство та радість, уберігає від розпусти, завищників, волокати в справах, допомагає виграти судовий процес, загострює розум, створює добробут, відводить злих духів і чарівництва, хвороби та неврози розсіює похмурі передчуття та сприяє слухняному відгуку оточення на прохання та призиви господаря самоцвіту; жінка отримує від нього тиху надію на відпочинок. Лікує онко. захворювання, кровотечі, хребет, астму, ревматизм.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Сердолік |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Вид виробу | Намисто |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 15 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Рудий+чорний |
- Ціна: 458 ₴



