Під час купівлі товару гуртом не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт. будь-яких прикрас із натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії (+-30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
КОРАЛЛ ( символ скромності та щастя) — корал у стародавніх цивілізаціях — символ безсмертя й щастя; проти застудності та втрати апетиту, ліки від болю та смутку, паралічу та «дурного ока», трясіння голови, нервових нападів, виразок, хвороб шлунка, пеланки, злоякісних пухлин, надає міцності серцю та знижує серцебиття, зупиняє кров і заліковує рани, сприятливо впливає на селезінку робить господаря Мудро, запобігає біді та забезпечує успіх у осіб протилежної статі.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Вид виробу | Намисто |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | український |
| Колір і відтінок | Рожевий |
- Ціна: 270 ₴



