Під час купівлі товару гуртом не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт. будь-яких прикрас із натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії (+-30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
Браслет зроблений під срібло.Складається із семи однакових ланок розміром 25х20 мм. Дзвінки прикрашені каменем кабашоном рожевий кварц, а також геометричним орнаментом у скіфському стилі. Замок браслета зроблений у формі тогла з двома кільцями для регулювання розміру браслета. Максимальна довжина браслета 19 см.
РОЗОВИЙ КВАРЦ (камінь любові та радості) — символ повного здоров'я й мокістощі, піднесеної, ніжної любові та дружби, дають змогу знайти радість життя; бувши покладеною під подушку, дає спокійний, рівний, безтурботний сон. Заспокоює нервову систему, покращує настрій.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 7 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Замок | Тогла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Камені вставки | Рожевий кварц |
| Колір і відтінок | Світло-рожевий |
| Матеріал виготовлення бус | Метал+натуральний камінь |
| Матеріал | натуральний камінь + метал |
| Вид виробу | Браслет |
| Стан | новий |
- Ціна: 120 ₴


