Під час купівлі товару гуртом не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт. будь-яких прикрас із натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії (+-30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
ЖЕМЧУГ (камінь щастя, здоров'я й любові) — сприяє довголіттю, добробуту та добробуту, оберігає від неправильного друзів;вол чистоти, невинності та невинності, супружескою вірності; посилює сексуальну чутливість і стимулює статеву діяльність. Хто носить перли, той досить розумний і його ніхто не обманить; він приносить радість і щастя, мудрість і багатство, сприятливо впливає на зір і здоров'я, виганяє любовні недуги та печаль, меланхолію й турботу, захищає від зла і пожеж; амулет від бід ігод, допомагає находити воду в пустелі та скарби в морській пучині, зміцнює серце та затримує кровотечі, заспокоюєсеть болю, лікує безсоння і малокров'я, хвороби шлунково-кишкового трактука і печінки, оберігає плід в материнській утробі;новлює та зміцнює втрачені сили, зберігає красу та молодість.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Вид виробу | Намисто |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Білий |
- Ціна: 450 ₴



