Під час купівлі товару гуртом не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт. будь-яких прикрас із натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії (+-30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
ПЕРЛАМУТР У лікувальному плані перламутр дає силу й енергію, вирівнює настрій, створює святковість і урочистість символізує невинність, високу чистоту. Перламутр надає лікувальний вплив на центральну нервову систему, відновлює структуру мозкових тканин, які безпосередньо пов'язані з нашою свідомістю. Очищає організм від шлаків, знімає напруження бурхливим потоком чистих, прозорих, кришталевих сліз.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перламутр |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Вид виробу | Намисто |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 15 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Бежевий з переливом |
- Ціна: 210 ₴



