Кулон має властивість накопичувати світлову енергію від сонячного світла або ламп і віддавати її у формі світіння в темряві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кулон |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 8 мм |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Лимонний |
| Матеріал ланцюжка | додатково, за бажанням покупця, можуть поставлятися шнур або ланцюжок різної довжини. Обговорюється з продавцем. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

