Браслет місячний камінь куля 8 мм + намистини ронделі, на гумці
У нас можна придбати готові браслети ( представлені на сайті).
Також виготовляємо браслети під замовлення (на застібці, гумці), плетемо шамбали, різні червоні нитки на руку. Камені, фігурки, вставки є різні. Для того, щоб замовити індивідуальний браслет, необхідно зв'язатися з продавцем, і ми з Вами все зіпрасуємо.
ЛУННИЙ КАМІН (каменя єдності закоханих) — створює між істинно близькими людьми сильний зв'язок, символізує здоров'я і довголіття, багатство та надію, підсилює емоційність свого господаря, любов до свого домашнього вогнища й одночасно тягу до зміні місць; надає мрійливість, м'якість і ніжність, стимулює приємні спогади, пом'якшує занадто вимогливих і примхливих, надає врівноваженості в словах та обережності в діях; повідомляє дар бачення майбутнього, допомагає вміло обходити розставлені життєві пастки та неприємності; зміцнює пам'ять, нервову, імунну системи, пом'якшує характер, лікує апатію, високу температуру, запалення й інфекції, печінку, нирки.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Штучний камінь |
| Камені вставки | Місячний камінь |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Замок | браслет на гумці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Колір і відтінок | молочний з переливом |
| Вид виробу | Браслет |
| Матеріал виготовлення бус | Метал+штучний камінь |
- Ціна: 80 ₴

