У нас можна придбати готові браслети ( представлені на сайті).Також виготовляємо браслети під замовлення (на застібці, гумці), плетемо шамбали, різні червоні нитки на руку. Камені, фігурки, вставки є різні. Для того щоб замовити індивідуальний браслет необхідно зв'язатися з продавцем, і ми з Вами все зіпрасуємо.
ОНІКС (камінь величі та пишноти) — оберігає від порожніх страхів, поганого ока та чаклунства, дарує любов і веселощі, сторожить від вогню та божевілля, загострює слух і помірно біль, вносить світ; господарі оніксових кабашонів приємні для оточення, всі належать до них із симпатією, навіть недруги. Зміцнює пам'ять, лікує безсоння, серце, пухлини.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Камені вставки | Онікс |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Замок | браслет на гумці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Колір і відтінок | молочний |
| Вид виробу | Браслет |
| Матеріал виготовлення бус | Метал+натуральний камінь |
- Ціна: 120 ₴

