Кулон виготовлений із натурального каменю (гранат).
ГРАНАТ (камен сили почуття) — символізує й уособлює завзятість і силу, сталість і відданість, здоров'я і вірність; захищає від природних катастроф, отрути, чаклунства й «сочка», веселить серце та гасить спалахи гніву, полегшує роді, оберігає від безсоння та поганих снів,чергів, особливо, під час подорожей, приносить душевну теплоту, допомагає досягти високого службового положення. Лікує лихоманку та жовтуху, лікує серце та рани, мозок і пам'ять; жінкам повідомляє дар передбачуваності, чоловіків охороняє від примусової смерті; буде в господарі та навколо любовних пристрасті, надає легкості в танцях, зміцнює бажання бути вірним другом, сприяє гарному настрою. Хто носить гранат, той працьовитий, енергійний і щасливий у супрузі
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кулон |
| Товщина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 12 мм |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 23 мм |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Камені вставки | Гранат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ланцюжка | додатково, за бажанням покупця, можуть поставлятися шнур або ланцюжок різної довжини. Обговорюється з продавцем. |
- Ціна: 55 ₴

