ТИГРОВЕ ОКО (камінь удачі) – чудовий талісман універсального значення, найсильніший «оберіг», володіє магічною властивістю охороняти власника від замаху ворогів і диких звірів, рятує від мук необгрунтованої ревнощів, допомагає у господарській діяльності (особливо жінкам), охороняє від підступності конкурентів, посилює здатності до зосередженості, зміцнює здорові думки, стимулює педагогічні здібності; відволікає від дріб'язкових справ, направляючи енергію власникомца на справи суттєві, допомагає знайти місце в житті, знімає втому і дратівливість. Знижує кров'яний тиск, сприяє злечиванию псоріазу і запалень суглобів, серцевої слабкості, безсоння, ревматизму надає благотворний вплив при ряді жіночих захворюваннях і хронічних депреспрофесіях, збільшує сексуальну потенцію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 380 мм |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Вид виробу | Намисто |
| Замок | Немає |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
- Ціна: 290 ₴


