АГАТ (камінь віри та довголіття) — символізує здоров'я, довголіття та нормальну психіку, захищає від хвороб і продовжує життя, охороняє від «сочка», нечистої сили та ворогів, укусів змійок і скорпіонів; втамовує спрагу, загострює зір і слух, покращує апетит, послаблює біль і полегшує роді. Захищає від грози, сприяє від обертання бур, ураганів і блискавок, береже невинність дівчат, розвиває тонкість почуттів; надає спокій і розум, чоловікам — ораторський дар і любовні чари, мужність і силу, збільшує сексуальну енергію й надає їм чарівності в очах жінок; приносить багатство і славу, робить його володарем приємним для оточення, а атлета — непереможним. А також — серцево-судинні, застудні захворювання, заспокоює, зміцнює волосся. Чорний агат дає владу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 6 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 380 мм |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Вид виробу | Намисто |
| Замок | Немає |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
- Ціна: 130 ₴


