Глиняний посуд для запікання зручний тим, що прогріваються повільно і рівномірно, так що їжа в ньому не пригорає, а смаки і запахи продуктів розкриваються краще. Їжа приготовлена таким чином набагато смачніша, за ту, що готується на плиті. Приготувати можна практично будь-які продукти. Технологія дуже проста: поклав сирі інгредієнти в посудину, поставив в духовку – і відпочивай до моменту готовності страви.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Кришка | Є |
| Об`єм | 2 л |
| Діаметр | 195 мм |
| Висота без кришки | 110 мм |
| Висота з кришкою | 130 мм |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴


