АВААНТЮРИН (камен романтичних надій) — зберігає радісно та щасливо Сонячне почуття й настрій, дає бадьорість духу та ясність розуму, сприяє спалахам любові, у літніх лю, на короткий термін розпалює вогонь молодості; будить фантазію, сприяє містичним чуткам, іноді штовхає на несподівані, але підсвідомо продумані вчинки; лікує нервові розлади, покращує колір шкіри, тонізує, лікує алергічні захворювання, зміцнює волосся, видаляє бородавки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Штучний камінь |
| Вид виробу | Намисто |
| Товщина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Камені вставки | ніч Каїра |
| Колір і відтінок | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴



