Під час купівлі товару гуртом не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт. будь-яких прикрас із натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії (+-30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
СКОЛИНИЙ ГЛАЗ (камен перемоги в боротьбі) — типовий «оберег»; прозорко стоїть на сторожі здоров'я й життя свого господаря, м'яжілея у разі наближення небезпеки; особливо допомагає в єдиноборства з ворогом. Відновлює сили після хвороби, лікує невралгії, ревматизм, психічні захворювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 14 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 450 мм |
| Стать | Жіноча |
| Замок | Карабін |
| Товщина | 4 мм |
| Вид виробу | Намисто |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Соколине око |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір і відтінок | Зелено-коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



