Під час купівлі товару гуртом не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт будь-яких прикрас із натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії (+-30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
ОБСІДІАН (камінь сили духу) — символ минулої епохи Водолея, талісман для всіх, допомагає знайти себе в новому житті, дає творчий імпульс, оберігає. Лікує нирки, тиск, застудні, психічні, нервові захворювання, ревматизм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Обсидіан |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Вид виробу | Намисто |
| Товщина | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорно-серій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴



