Кулон розміром 25х16х5 мм виготовлений із натурального каменю (вантюрин).
АВААНТЮРИН (камен романтичних надій) — зберігає радісно та щасливо Сонячне почуття й настрій, дає бадьорість духу та ясність розуму, сприяє спалахам любові, у літніх лю, на короткий термін розпалює вогонь молодості; будить фантазію, сприяє містичним чуткам, іноді штовхає на несподівані, але підсвідомо продумані вчинки; лікує нервові розлади, покращує колір шкіри, тонізує, лікує алергічні захворювання, зміцнює волосся, видаляє бородавки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тематика малюнка/форми | Крапля |
| Камені вставки | Авантюрин |
| Вид виробу | Кулон |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 16 мм |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Зелений |
| Матеріал ланцюжка | додатково, за бажанням покупця, можуть поставлятися шнур або ланцюжок різної довжини. Обговорюється з продавцем. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

