Під час купівлі товару гуртом не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт. будь-яких прикрас із натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії (+-30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
Кахолонг символізує чистий стан душі та помислів Цей камінь сприяє зміцненню добробуту та здоров'я, приносячи мир і спокій у дім і сім'ю. Білосніжний камінь містить у собі символ материнства, турботи та виховання дітей, допомагає не тільки вагітним жінкам, а й мамам-початківцям. Мінерал має цілющі властивості та щодо сильної підлоги дасть змогу посилити статеву функцію чоловіків. Кахолонг молочно-білий сприяє швидкому одужанню в разі хвороби та є чудовим засобом для відновлення організму в післяопераційний період, допомагає у стресових ситуаціях та інших емоційних перевантаженнях. Мінерал зможе заспокоїти та розслабити після тривалого робочого дня. Ще ходить змійка, що чудодійні здібності каменю допомагають полегшити біль людини, хворого на шлунково-кишкові захворювання. У країнах Середньої Азії цьому мінералу додасть неймовірне вміння знижувати зір. Кахолонг має особливу вагу у фінансових питаннях. Також камінь допомагає приймати вірні рішення тим, хто у своїй професійній діяльності безпосередньо пов'язаний із долі багатьох людей, — лікарям, вчителям, юристам, політикам, ветеринарам, астрономам, привертаючи до них симпатію оточення.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Кахолонг |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Вид виробу | Намисто |
| Товщина | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 14 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Білий |
- Ціна: 150 ₴



