При купівлі товару оптом - не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт будь-які прикраси з натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії ( + - 30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
ОНІКС (камінь величі і великодушності) - оберігає від порожніх страхів, лихого ока і чаклунства, дарує любов і веселощі, вартує від вогню і божевілля, загострює слух і зменшує біль, вносить світ; господарі ониксовых кабошонов приємні для оточуючих, всі ставляться до них із симпатією, навіть недруги. Зміцнює пам'ять, лікує безсоння, серце, пухлини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Намисто |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Камені вставки | Онікс |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | молочний+золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

