Під час купівлі товару гуртом не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт будь-яких прикрас із натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії (+-30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
Лабрадор — чудовий талісман, який оберігатиме людину від багатьох бід і неприємностей. Особливо добре використовувати лабрадор як амулет для тих людей, чиє життя схильне до великого ризику. Камінь оберігатиме власника від негативного впливу оточення, подарує йому мир і спокій. Лабрадор охороняє житло від негативного сочка, оберігає дім від злодіїв. Помічено, що, якщо у квартирі є статуетка з цього каменю, родичілотяться набагато рідше та краще уживаються між собою. Лабрадор допомагає полегшити засинання, оберігає сон. Також камінь істотно знижує підвищену нервозність і розумове перенапруження, сприяє позбавленню стресу та придбанню душевного спокою. Лабрадор дає змогу позбутися болю в суглобах, хребті та м'язах, покращує репродуктивну функцію, лікує безпліддя й імпотенцію. Камінь покращує роботу нирок і всієї сечостатевої системи, сприяє виведенню каменів. Вважається, що лабрадор допомагає диванам іалкоголів позбутися їхньої згубної пристрасті.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Лабрадор |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Вид виробу | Намисто |
| Товщина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 15 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | темно-зелений ( "болотний") |
- Ціна: 192 ₴



