Під час купівлі товару гуртом не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт. будь-яких прикрас із натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії (+-30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
РАВХТОПАЗ (димчастий кварц) (камін забивання та мрій) — камінь для разчарівних життям людей активізує фантазію, утримує від шкідливих пристрастей, допомагає уникнути труднощів буття, підсилює інтелект і кмітливість, протидіє пророкуванням.. Лікує застуду, посилює роботу нирок, підвищує тиск.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Кварц димчастий (Раухтопаз) |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Вид виробу | Намисто |
| Товщина | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴



