РОЗОВИЙ КВАРЦ (камінь любові та радості) — символ повного здоров'я й мокістощі, піднесеної, ніжної любові та дружби, дають змогу знайти радість життя; бувши покладеною під подушку, дає спокійний, рівний, безтурботний сон. Заспокоює нервову систему, покращує настрій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Намисто |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Рожевий |
| Камені вставки | Рожевий кварц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴



