Під час купівлі товару гуртом не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт будь-яких прикрас із натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії (+-30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
ГОРНИЙ ХРУСТАЛЬ (каменю ясності та чистоти) — символ невинності та стійкості, скромності та цілому ладу, вірності та чистоти помислів; надає бадьорості, оберігає від худих і кошмарних снів, полегшує роді, збільшує лактацію, оберігає від небезпеки замерзнути й навіть з'ябнути. Виліковує рани, хвороби серця, шлунка та очей, печінки, заспокоює, жене каміння, корисний тому, хто косоязичний і здрагує в сну; посилює концентрацію енергії та допомагає господиніну в ділових розмовах. Допомагає уникати неприємностей.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Гірський кришталь |
| Вид виробу | Намисто |
| Товщина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 15 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Синтетичний камінь |
| Колір і відтінок | Прозорий |
- Ціна: 279 ₴



