КОРАЛ ( символ скромності і щастя) - корал у стародавніх греків — символ безсмертя і щастя; корисний проти забудькуватості і втрати апетиту, ліки від печалі і смутку, паралічу і «поганого ока», трясіння голови, нервових припадків, виразок, хвороб шлунка, печені, злоякісних пухлин, надає фортеця серця і знижує серцебиття, зупиняє кров і заліковує рани, благотворно впливає на селезінку робить господаря мудрим, запобігає біді і забезпечує успіх у осіб протилежної статі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал |
| Замок | Карабін |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Червоний |
| Стиль виконання | український |
| розмір намистинок корал | 8/4 мм |
| розмір намистинок чеське скло | 4 мм |
| розмір браслету | 18 см |
| довжина намиста | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴

