Під час купівлі товару гуртом не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт будь-яких прикрас із натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії (+-30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
КОРАЛЛ ( символ скромності та щастя) — корал у стародавніх цивілізаціях — символ безсмертя й щастя; проти застудності та втрати апетиту, ліки від болю та смутку, паралічу та «дурного ока», трясіння голови, нервових нападів, виразок, хвороб шлунка, пеланки, злоякісних пухлин, надає міцності серцю та знижує серцебиття, зупиняє кров і заліковує рани, сприятливо впливає на селезінку робить господаря Мудра, запобігає біді та забезпечує успіх у осіб протилежної статі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Намисто |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Довжина | 490 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал |
| Замок | Карабін |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | український |
| Колір і відтінок | Білий |
- Ціна: 310 ₴



