Браслет зроблений під срібло.Складається із шести однакових ланок розміром 25х20 мм. Дзвінки прикрашені каменем кабашоном сердолик, а також геометричним орнаментом у скіфському стилі. Замок браслета зроблений у формі тогла з двома кільцями для регулювання розміру браслета. Максимальна довжина браслета 19 см.
СЕРДОЛІК (камінь серцевості та любові) — витвори любовної та надзвичайно щасливий і оздоровлювальний самоцвіт, запобігає сімейним сорі талісманомта вогню, крові та самого життя, істини ввіру, викликає до своєму господареві симпатію осіб протилежної статі, сприяє виникненню любові та щастя в ній і в Чоловіка. Захищає від смерті, і хвороб, дарує щастя і спокій, покращує настрій і життєвий тонус, надає заспокійливу та заспокійливу действі, оберігає від фінансового руйнування, спори та спорів, козячих ворогів і небезпек бути роздавленим під Кругами будинку у разімальовчень, сприяє легкому роздільній здатності від тягарця, рятує від меланхолії та найсильніших кровотеч, приносить багатство та славу, забезпечує куточок спокою в загробний світ і солодке перебування в ньому.страші та хоробрість, красномовство та радість, уберігає від розпусти, завищників, волокати в справах, допомагає виграти судовий процес, загострює розум, створює добробут, відводить злих духів і чарівництва, хвороби та неврози розсіює похмурі передчуття та сприяє слухняному відгуку оточення на прохання та призиви господаря самоцвіту; жінка отримує від нього тиху надію на відпочинок. Лікує онко. захворювання, кровотечі, хребет, астму, ревматизм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 6 шт. |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Замок | Тогла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Колір і відтінок | рудий |
| Вид виробу | Браслет |
| Камені вставки | срдолик |
| Матеріал виготовлення бус | Метал+натуральний камінь |
- Ціна: 120 ₴


