Браслет зроблений під срібло.Складається із семи однакових ланок розміром 30*20 мм. Дзвінки прикрашені каменем кабашоном тигрове око, а також геометричним орнаментом у скіфському стилі. Замок браслета зроблений у формі тогла з двома кільцями для регулювання розміру браслета. Максимальна довжина браслета 19 см.
ТИГРОВИЙ ГЛАЗ (камен удачі) — чудовий талісман універсального значення, найсильніший «оберег», має магічною властивістю зберігати власника від покушіння ворогів і диких звірів, рятує від мук необґрунтований Застереження, допомагає в господарській діяльності (особливо жінкам), оберігає від конкурентів, посилює здібності до зосередженості, зміцнює Здорові думки, стимулює педагогічні здібності; відвертає увагу від дрібних справ, спрямовуючи енергію власницьтой на справи істотні, допомагає знайти місце в житті, знімає втому та дратівливість. Знижує кров'яний тиск, сприяє злеченню псоріазу та запалень суглобів, серцевого слабкості та безсоння, ревматизму сприятливо впливає у разі низки жіночих захворювань і хронічних депрессяйва збільшує сексуальну потенцію.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Тигрове око |
| Кількість каменів | 7 шт. |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Замок | Тогла |
| Тип | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Колір і відтінок | Коричневий |
| Вид виробу | Браслет |
| Матеріал виготовлення бус | Метал+натуральний камінь |
- Ціна: 120 ₴


