Браслет зроблений під срібло.Складається із шести однакових ланок розміром 25х20 мм. Дзвінки прикрашені каменем кабашоном аметист, а також геометричним орнаментом у скіфському стилі. Замок браслета зроблений у формі тогла з двома кільцями для регулювання розміру браслета. Максимальна довжина браслета 19 см.
АМЕТИСТ (камінь мудрості та реалістичності) — символізує відданість і правдівсть, надію та вірність, у диявольській символіці — скромність і скромність, ідею чистоти й строгою жизни. Захищає від алкоголю, зміцнює стійкість протів Moveli, і, зокрема, проти залежності, оберекає від надмірної пристрасті; приносить удачу й щастя, особливо самовідданим і самовідданим людям. Надає врівноваженості, бадьорості й обдуманої храбизріст, сприяє: філософській споглядальності та медієти, приносить визнання у світі мистецтв, стимуліруйнує натхнення; зміцнює соціальний стан, розвиває світогляд. Гарантує сталість, зазахищає від злого року, негативного ока та магії, ностальгії і хвороб, пом'якшує гордість; навіює солодкі мрії й хороші сни, вберігає власника від ураганів та інших стихійних лих дає дар прогнозувати погоду. Укрепілює зір, мозок і шлунок, лікує головні болі, безсоння, виганяє безпліддя талі думки, оберігає від отруєння, цей засіб від зморщок і веснянок. Фокусує сприятливий действіє космічне випромінювання на людину
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист |
| Кількість каменів | 6 шт. |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Замок | Тогла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал | натуральний камінь + метал |
| Колір і відтінок | Бузковий |
| Вид виробу | Браслет |
| Матеріал виготовлення бус | Метал+натуральний камінь |
- Ціна: 120 ₴


