Під час купівлі товару гуртом не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт будь-яких прикрас із натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії (+-30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
Браслет зроблений під срібло.Складається із семи однакових ланок розміром 30х20 мм. Дзвінки прикрашені каменем кабашоном авантюрин, а також геометричним орнаментом у скіфському стилі. Замок браслета зроблений у формі тогла з двома кільцями для регулювання розміру браслета. Максимальна довжина браслета 19 см.
АВААНТЮРИН (камен романтичних надій) — зберігає радісні та щасливі Сонячне почуття й настрій, дає бадьорість духу та ясність розуму, сприяє спалахам любові, у літніх лю, на короткий термін розпалює вогонь молодості; будить фантазію, сприяє містичним чуткам, іноді штовхає на несподівані, але підсвідомо продумані вчинки; лікує нервові розлади, покращує колір шкіри, тонізує, лікує алергічні захворювання, зміцнює волосся, видаляє бородавки.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 190 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 7 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Замок | Тогла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Камені вставки | ніч Каїра |
| Колір і відтінок | Синій |
| Стан | новий |
| Матеріал виготовлення бус | Метал+натуральний камінь |
| Матеріал | Штучний камінь + метал |
| Вид виробу | Браслет |
- Ціна: 120 ₴


