Під час купівлі товару гуртом не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт будь-яких прикрас із натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії (+-30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
Браслет зроблений під срібло. Дзвіни прикрашені прозорими та темними стразами, а також геометричним орнаментом у скіфському стилі. Замок браслета — карабін із подовжувальним ланцюжком для регулювання розміру цієї прикраси від 16 до 22 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 220 мм |
| Стать | Жіноча |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Камені вставки | штучний кришталь |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
| Матеріал виготовлення бус | Метал+натуральний камінь |
| Матеріал | Метал + пластик |
| Вид виробу | Браслет |
| Стан | новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴

