Кулон розміром 25х16х5 мм виготовлений із натурального каменю (тигрове око).
ТИГРОВИЙ ГЛАЗ (камен удачі) — чудовий талісман універсального значення, найсильніший «оберег», має магічну властивість зберігати власника від закупівлі ворогів і диких звірів, рятує від мук необтяжливих позицій, допомагає в господарській діяльності (особливо жінкам), оберігають від дашок конкурентів, підсилюють здібності до зосередженості, зміцнюють здорові думки, стимулюють педагогічні здібності; відвертають від дрібних справ, спрямовуючи енергію власника на справи істотні, допомагає знайти місце в житті, знімає втому та дратівливість. Знижує кров'яний тиск, сприяє виліковуванню псоріазу та запалень суглобів, серцевої слабкості та безсоння, ревматизму сприятливо впливає під час низки жіночих захворювань і хронічних депресій, збільшує сексуальну потенцію.
| Основні | |
|---|---|
| Тематика малюнка/форми | Крапля |
| Камені вставки | Тигрове око |
| Вид виробу | Кулон |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 16 мм |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |
| Матеріал ланцюжка | додатково, за бажанням покупця, можуть поставлятися шнур або ланцюжок різної довжини. Обговорюється з продавцем. |
- Ціна: 45 ₴

