Кулон розміром 25х16х5 мм виготовлений із натурального каменю (цозит).
Цоїзит часто застосовується в роботі народних цілителів і литотерапевтів. Щодо його лікувальних властивостей, то він позитивно впливає на серцево-судинну діяльність організму, стабілізуючи тиск і полегшуючи стан людей під час магнітних бурь. Він має гарні релаксувальні властивості, знімає нервове напруження.В магії камінь сприймається як сімейний оберіг. Амулет, зроблений із цоїзиту, збереже спокій і теплі сімейні стосунки. А персень із цим мінералом допоможе знайти щастя й любов.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тематика малюнка/форми | Крапля |
| Камені вставки | Цоизит |
| Вид виробу | Кулон |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 16 мм |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Зелений |
| Матеріал ланцюжка | додатково, за бажанням покупця, можуть поставлятися шнур або ланцюжок різної довжини. Обговорюється з продавцем. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

