Під час купівлі товару гуртом не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт. будь-яких прикрас із натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії (+-30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
КОШАЧИЙ ГЛАЗ — типовий самоцвіт; найпотужніший — «оберег», захищає господаря від «соку», зловживання алкоголем, не дає пробратися до нього хвороби, ворога, зброї, сімейноїраді, дикої та зла тварині; знімає втому та дратівливість, зберігає любов. Це талісмани прихильників азартних ігор, він підвищує інтуїцію і врівноваженість; лікує безсоння, параліч, гіпертонію, хвороби крові, серця, кісток і суглобів. Його радять носити людям, які страждають на неврози.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Намисто |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Котяче око |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Синтетичний камінь |
- Ціна: 210 ₴



