Ця прикраса складаються з бусин розміром 25х18х4 мм.
Під час купівлі товару гуртом не обов'язково замовляти 5 однакових виробів. Можна вибирати 5 шт будь-яких прикрас із натуральними каменями приблизно однієї цінової категорії (+-30%). Допускаються ще деякі варіанти, їх можна обговорити з продавцем.
МАЛАХІТ — символ життя і росту, виражений «дитячий орган» — охороняє дитину з колиски від хвороби та напастей; прикріплений до дитячої колиски, відганяє злих парфумів (батько спить спокійно та дає виспатися своїм батькам). Сприяє вдалому плодоошенню і щасливому роздільній здатності від тягарця, полегшуєроди; захищає від падінь, чаклунських чар і удару блискавки, відводить зло та оберігає від злого року, виганяє ханар і меланхолію; може зробити людину невидимим, а того, хто п'є з малахітової чаші, здатний навчити розуміти мову тварин, лікує холеру та ревоматизм, хвороби кісток, очей і шкіри, нормалізує роботу серця; як талісман приносить здійснення бажань.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Малахіт |
| Матеріал виготовлення виробу | Штучний камінь |
| Вид виробу | Намисто |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Зелений |
- Ціна: 200 ₴



