У нас можна придбати готові браслети ( представлені на сайті).
Також виготовляємо браслети під замовлення (на застібці, гумці), плетемо шамбали, різні червоні нитки на руку. Камені, фігурки, вставки є різні. Для того, щоб замовити індивідуальний браслет, необхідно зв'язатися з продавцем, і ми з Вами все зіпрасуємо.
Цей браслет складається з натуральних каменів: сердолик, агат і штучних: рожевий кварц, авантюрин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Камені вставки | Агат, Авантюрин, Сердолік |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Замок | браслет на гумці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь + синтетичний камінь + метал |
| Колір і відтінок | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴


Відправка з 04 квітня 2026